Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakadhat meg az interne...

Miért szakadhat meg az internetkapcsolat elég gyakran amióta több megás lett a sebesség és a gép azt mutatja kapcsolatban vagyok holott már megszakadt több perce?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ADSL? Sajnos lehet, hogy alkalmatlan a fizikai vonal minősége arra a kapcsolati sebességre. Nálunk is ez van. 7Mbps-t bír, ha feljebb "tekeri" a központ, akkor szakadozni kezd. Az előfizetés meg 16-os. (Nem, nem váltok vissza, így is kevés a feltöltések sebessége.) :|
2011. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom két hétig... Felhívtam a szervízt, azt mondták, hogy vúrus, úgyhogy Windows csere kell. S bejött! Újratelepítettem a Windows-ot, s most minden jól működik. Úgyhogy lehet vírus is.
2011. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,a modem jó és a vonalat is bevizsgálták,most lett 5 megám eddig egy volt csak sőt gondolkodom a 15megán is... vagy azt inkább ne?
2011. okt. 24. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a saját modememet meghekkeltem, hűtőbordát tettem be a chipjére, azóta van a 7-em is, addig csak 4-et bírt. Volt nálunk kint műszeres bemérés is, ők mondták, hogy több nem is lesz, majd az optikain. Nemsokára váltok is. (Első válaszoló.)
2011. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!