Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom meg, hogy ha...

Hogyan tudom meg, hogy ha levelem érkezett a GMAIL fiókomra, ha nem vagyok bejelentkezve a fiókba?

Figyelt kérdés

A fiókom jelszóval védett. A számítógépet pedig többen is használjuk. A kapott levél BIZALMAS lehet, ezért CSAK jelzés kellene. Az, hogy mi áll a levélben azt rajtam kívül más NE tudja elolvasni, (még a tárgyát se).

A "jelzés" ( ha lehet, valami dizájdos) mindadig jelezzen, míg meg nem nyitom a levelet.


2011. okt. 24. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Csak ezt ismerem "hallásból". Hátha be lehet állítani, hogy csak jelezzen.

2011. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


ha Firefoxot használsz:

[link]

2011. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek közül egyik se jó :D
2011. okt. 24. 20:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Annak nem felelnek meg, hogy "CSAK jelzés kellene. Az, hogy mi áll a levélben azt rajtam kívül más NE tudja elolvasni, (még a tárgyát se)."
2011. okt. 24. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

nem értem, ...a TE felhasználói fiókodhoz, a jelszvad nélkül, nem fér hozzá más!

és a progik telepítésekor, CSAK és kizárólag a TE felhasználói fiókodhoz is lehet rendelni az értesítéseket, ezt is be lehet állítani!

2011. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs is firefoxhoz használható email jelző,legalábbis nálam egyik sem működik
2011. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálam sem
2011. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Firefox v.4-től már nem támogatja, csak a régebbi előző verziók!

"Note: this extension is no longer being maintained and will NOT support Firefox 4. Constant Gmail changes are making this no longer fun.


The original notifier for Gmail. Supports checking multiple accounts as well as Gmail Hosted accounts."

2011. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19:27

ez se jó

2011. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem, ezzel tökéletesen működik

[link]

2011. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!