Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam az oldalra még...

Regisztráltam az oldalra még sem engedi letölteni a pdf-et. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Google-n keresve ezt a linket találtam : [link] , nagyon szükségem lenne a házidolgozatomhoz az oldalon található pdf-re. Megpróbáltam letölteni, kidobta az ablakot hogy regeljek. Regisztráltam és ezzel elértem, hogy a fő oldalra be tudok jelentkezni, de még mindíg nem tudom letölteni a fájlt. Alapból nem nagy angol tudásom van és valószínű ezért nem boldogulok vele. Nagyon fontos lenne. Valaki remélem tud segíteni ! Előre is köszi!
2011. okt. 24. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Háj.


Lökd ide a reges adataid privátba és megpróbálom.

Vagy írd le mi a neve pontosan ennek az izének, ami kéne.

2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdésben kitettem a linket. Ha megnyitod az oldalt akkor a fejléc rész alatt ez az első. Ott van a letöltés gomb és 5 kép a pdf oldalairól, azt a pdf fájlt kellene letölteni.

Azért nem tartom értelmét, hogy elküldjem a felhasz nevet meg a jelszót, mert azzal csak a fő oldalra tudok belépni, ha rámegyek a letöltésre akkor megint kéri, hogy jelentkezzek be, és akkor már nem fogadja el hiába írom be. Ha ott rámegyek, hogy új profil készítése, akkor megint a főoldalra visz és ha ott regisztrálok akkor megint ugyan ott vagyok .

2011. okt. 24. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az?


[link]

2011. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld a Google Chrome-mal, abba bele van építve a .pdf olvasó. Láss csodát, megnyitotta.

[link]

2011. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!