Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A segítségéteket szeretném...

Kisadamka kérdése:

A segítségéteket szeretném kérni a facebookom olyat csinál, nem tudok senkit se bejelölni ezt írja ki, alul az angol szöveget bemásoltam, jelenettem is de semmi válasz. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem-
2011. okt. 25. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy ez a felhasználó személyesen? Való visszaélések elkerülése érdekében Facebook, ezt a kérést nem lehet elküldeni. Ha többet szeretne megtudni, keresse fel a Súgó. Ha úgy gondolja, most látja ezt az üzenetet a hiba, akkor jelentheti a problémát,


Amúgy szerintem azért csinálják, hogy ne terjedjenek a vírusok. Ezen az oldalon amúgy már más is tett fel ilyen kérdést. Várd meg, amíg engedik, hogy bejelölhetsz valakit.

2011. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!