Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HTML5-höz ismertek valamilyen...

HTML5-höz ismertek valamilyen code clean up tool-t?

Figyelt kérdés

Notepad++-t használok és a HTMLTidy nem ismeri a HTML5 tag-eket. :( Agyon gugliztam magam, de nem találtam semmit amit használhatnék kódtisztításhoz. CSS3-hoz használható a CSSTidy, de a HTML5-öt semmi nem viszi.


Ötlet?


2011. okt. 25. 18:20
 1/2 x-gam3R válasza:

Én a RapidPHP nevű programot ismerem, és használom több mint 5 éve. Most a legfrisebb verzió a 2011-es, amihez még nem nagyon találtam/kerestem törtet, mert korlátozva van a használatok száma. A 2008-as verzióból volt nekem egy tört, ami nagyon jól használható volt. Egyébként rengeteg nyelvet ismer, mind a HTML4-et, 5öt, CSS3-at, meg nem tudom pontosan mik a legújabb verziók, de azokat is ismeri, PHP, és még sorolhatnám. Tehát minden olyan nyelvet, ami ehhez a témakörhöz tartozik.

Tényleg jó, hogy mutatja hogy melyik előtagnak, melyik a végtagja (pl. a <html>-nek hol van a </html> lezárása) külön színnel jelöli a különféle parancsokat. Pl. PHPban a tömböket, változókat, mindennek megvan a színe, echo-s kiírásoknak, stb... De HTMLnél is elég szépen megkülönböztethetőek a tag-ek :)

2011. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, letöltöttem a legújabb verziót, feltettem, de sajnos nem jött be. Bár van benne HTML5 támogatás, a Tidy nem része ennek:


[link]


"Tidy is NOT part of WeBuilder, it is just a handy and free third party software. Unfortunately it does not support HTML 5, so you can not use Tidy with HTML 5"


Azért köszönöm a tippet.

2011. okt. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!