Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy a routerhez...

Miért van az hogy a routerhez csatlakozik, de az internetett nem éri el?

Figyelt kérdés

A router a szomszédba van én pedig közvetlenül a másik házban. Régeben szó nélkül tudtam (wifizni) internetezni egy kis USB stickel, de most az internet nem jön. Vagyis csatlakozik a routerhez de azt irja helyi hálózat. A másik lakásban szüleim laknak 2Mb/s internetet osztunk meg. Van úgy hogy tökéletes az internet kapcsolatom valamikor elég lassú, de most valamiért csak a routerhez csatlakozik de az internetet nem éri el. A jelszint az 5 skálából 3 jön.

Mi lehet a probléma?


2011. okt. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet... úgy kezdeném, hogy átmennék és összekötném kábellel a kettőt. Ha úgy van net, akkor tuti, hogy a wifivel van a gond, de ha úgy sincs akkor már tényleg sok a lehetőség: lehet a laptoppal van agond, lehet rossz router beállítás, mac szűrés be lett kapcsolva stb stb. Lényeg, elöször menj át, probáld ki kábellel, majd ird meg mit tapasztaltál, többet fogunk tudni segíteni!
2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát kiprobáltam kábelal is, tökéletesen müködik. Az asztali gép nem megy. Telefonal is probáltam és nem enged csatlakozni.

Mi lehet a gond?

2011. okt. 26. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!