Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, ha rágalmaznak a...

Mit tegyek, ha rágalmaznak a Facebookon?

Figyelt kérdés
Nem tudom letiltani az illetőt mert ő már megtette. Azért tiltott le hogy én ne tudjam jelenteni a Facebooknak. De közben mondják az adatlapomat mindenhová kiteszi és hazugságokt terjeszt rólam. Még a barátaimnak is írt,rólam leveleket amikben mindenféle ocsmány dolgokat írt, mintha ismerne. Nemismerjük egymást személyesen, valakinek a bejegyzése alatt elkezdett kötekedniés aki nem hagyta magát azt most megpróbálja lejáratni. a facebooknak nem lehet írni. mit lehet tenni ilyenkor?
2011. okt. 26. 15:16
 1/8 anonim válasza:
Küld el privátba a nevét, jelentem.
2011. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

állítsd be az adatlapodon, hogy az ott lévő információkat kik láthatják

Véleményem szerint minden információt csak ismerősök láthassanak, az ismerőseim ismerőseit felejtsd el, túl sokan vannak!

2011. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár ismerősöm már jelentette de nem történik semmi. Az a baj, hogy szerintem csak akkor veszik komolyan a jelentést a faceboknál ha sokan jelentik. Ő már elérte hogy egy barátomat törölje a facebook, minden ismerősét megkérte hogy jelentsék. Ezt tudom mert az adatlapján is írja állítólag, és korábban is fenyegetődzött vele.

Én idegeneket nem akartam megkérni az olyan gáz. Nem akarok a szintjére süllyedni. Nincs más megoldás?

2011. okt. 26. 15:37
 4/8 A kérdező kommentje:
az adatlapomon eddig sem látszott semmi. De ő egy másik adatlappal bejelölt és pár dolgot megtudot rólam. (melyik városba lakom, hova járok suliba).Soha ne fogadjátok el idegenek jelölését! Csak azért aggódom, mert az osztálytársaim például ismerik az adatlapom és mi van ha elhiszik az alá irt hazugságokat.
2011. okt. 26. 15:41
 5/8 anonim válasza:
Feljelentés a bíróságon rágalmazásért.
2011. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem 16 lennék megtenném talán. De lehet kinevetnének csak.
2011. okt. 26. 15:57
 7/8 anonim válasza:
ööhm töröld a faced, és csinálj újat...
2011. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szuleid a gondviseloid, jelentsék fel ők. A rendorsegre kell menni. Van szamitogepes bunozes elleni alosztaly.
2011. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!