Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízhatóak ezek az...

Mennyire megbízhatóak ezek az oldalak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy weboldalt magamnak. A tárhely [link] féle ingyenes tárhely lenne. A domain meg innen: [link]


Mennyire megbízhatóak ezek az oldalak? 000webhost-nál meg marad az oldalam sokáig?


2011. okt. 27. 17:04
 1/3 TBa ***** válasza:

A 000webhost.com-nál kb 5 éve van egy oldalam és semmi gondom nincs vele. Igaz, hogy ingyenes, de arra azért figyelj, hogy a szabályzatot betartsd, mert szinte azonnal észreveszik, ha nem a leírtak alapján használod a tárhelyet. :) ( Megesett, hogy bannoltak )


Az smsdomain.info oldalról viszont semmit se tudok, úgyhogy nem akarok hülyeséget írni. Nem akarom rontani az üzletüket, de ajánlom a webidea.hu -t. Náluk már regisztráltattam domain-t. Teljesen meg voltam elégedve velük. :)


Ha meg nem akarsz abszolút fizetni, regisztrálj ingyenes domaint. ( ath.cx , stb )

2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ez így szerintem rendben lesz. A domain már a legkevesebb. Csak jó lett volna ez az sms-s megoldás ugyanis félek megadni idegen oldalnak a számlaszámomat. Azt hiszem ezt is választom majd :D
2011. okt. 27. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a bankszámlaszámoddal nem tudnak semmit kezdeni. Sőt. A legtöbb banknál kérhetsz az alap számládhoz több számlaszámot, és vagy neten mindig átvezeted a számláid között a pénzt, vagy automatikus átvezetést kérsz. Így szinte mindig 0 pénz lesz azon a számlán. Nincs ingyen, de olcsóbb, mint az emeltdíjas SMS-ek szolgáltatási díja (200Ft-ból ha 50-et megkapsz, akkor sokat mondok).
2011. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!