Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a weblapon...

Miért nem működik a weblapon a jobb klick másol, vagy kép mentése másnéven, összes kijelölése, nyomtatás, stb parancsok, ha máshol pl asztal vagy böngésző sáv működik?

Figyelt kérdés
Nem értem, kérem aki tud segítsen.Köszönöm.
2008. márc. 17. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert letiltották. Tapasztaltom szerint ez főleg a gportálon divat.

Ha Firefox böngészőt használsz, akkor egy "könyvjelzőre" kattintva visszaállíthatod.

Leírás itt:

[link]

2008. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem sehol sem aktív, pl itt sem. Nem firefoxom van, sima windows internet böngésző. Mit tehetek?
2008. márc. 17. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Javaslom, hogy húzd Újra a böngésződet, de legalább frissitsd. Üdv F.
2008. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hibára két megoldást, pontosabban két lehetséges opciót ismerek:


1. a weblap kódolásának, adatainak védelmében tiltották le a jobb egérgomb használatát;

2. a víruskeresőd blokkolja a jobb egérgomb használatát böngészés közben.


Előbbit megkerülni nem tudod szerintem, ha meg a víruskeresővel/irtóval van baj, keress másikat, vagy a beállításainál keress erre utaló részt, és engedélyezd a menü megjelenítését!

2008. dec. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!