Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnam a "forditot"...

Hogyan tudnam a "forditot" visszarakni a gepemre? A firefox frissitest csinaltam es eltünt a forditom. Most nem tudom, hogy hova tünt?!

Figyelt kérdés
Azt hiszem,hogy Google fordito volt.Volt egy ikonja is,amire kattintva barmilyen nyelvü oldalt leforditott azonnal.Es ha csak mondatot akartam forditani,akkor az egeret odavittem es az eger mellett megjelent egy kis ablak,amiben a mondat forditasa volt olvashato.Barmilyen nyelvü oldalon voltam mindig kerdezte,hogy forditast kerek-e?(Angol mindig legyen leforditva,nemet mindig legyen leforditva)Segitsetek legyszi!!!
2011. okt. 28. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ez egy böngészőbe épített kiegészítő (add-on) volt, akkor a kiegészítők listájában próbáld megkeresni. (google translator for firefox?)


[link]


A program frissítéséhez nem minden kiegészítő igazodik, és a forráskód megváltozása miatt sok nem is indul el egy frissítés után (kompatibilitás-ütközés). Ha emiatt nem indult el a kiegészítő, akkor vagy meg kell várni amíg a frissített verzióhoz elkészítik az illeszkedő kiadást, és addig le kell mondani róla, vagy a böngészőt kell régebbi verzióra visszacserélni.

2011. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!