Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek előnyére változott...

Szerintetek előnyére változott a gyakorikérdések?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem.. a főoldal sokkal nehezebben átlátható, a kinézet meg igen csak csúnyácska még... Minek elrontani ami jó?
2011. okt. 28. 19:13
 1/8 anonim válasza:
100%

Hibát is lehet benne találni bőven ..


Nem kötelező megadni kulcsszót, de mégis meg kell adni, mert kötelező kitölteni ...

2011. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb lett, mint volt.
2011. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kiég a szemem.
2011. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszik. Tele van az oldal reklámmal és nehezebben is kezelhető. A régi teljesen jó volt, csak egy "szerkesztés" gomb kellett volna.
2011. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen utolsó nekem is ez az egyik fő problémám, hogy alig nézek rá de már irritál... idegesítő a szemnek :/
2011. okt. 28. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik sokkal átláthatóbb volt az egész,jobban tetszet az eddigi kinézete.
2011. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Egerecske ***** válasza:
100%
Azért írjátok mert még szokatlan az új. De aki tudja kezelni az boldogul így is- úgy is. bár tény hogy szerintem sokkal több a reklám. Használjátok az Adblock Plusz-t.
2011. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nagyon szar lett!! nekem már mondták 1 páran hogy nem jönnek ide többet ha nem állítják vissza a régit
2011. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!