Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kelle valamit fizetni?

Eternal-life kérdése:

Kelle valamit fizetni?

Figyelt kérdés
Szóval, az érdekelne hogy ha internet rádiót üzemeltetek online saját gépről (Tudom hogy kell nem ez a kérdés, félreértések elkerülése végett), kell-e valamilyen jogdíjat vagy hasonlót fizetni, mindenki mindenhol mást ír, egyenes válaszokat kérek ha lehet, köszi :)
2011. okt. 28. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én eddig végig kérdezgettem sok ismerőst akik jártasak ebbe és mind mondták hogy kell fizetni jogdíjat a számokért, valami csomagot kell elképzelni amibe vannak előadók és számcímek és ezekért kell fizetni hogy lejátszhasd. Én ezt így tudom. De ha haveroknak akarod adni az adást és semmi más idegen embernek nem adod meg a webrádió linkjét akkor ezt természetesen nem kell.
2011. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!