Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mitől függ a Facebookon?

Ez mitől függ a Facebookon?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek valakinek az adatlapjára, ugye kiírja bal oldalt a profilképe alatt az ismerőseit.

Mitől függ az, hogy ez a lista kiket mutat meg? Egyesek szerint ez azt mutatja, hogy ezek a személyek nézik meg a saját adatlapunkat.. de szerintem ez nem igaz. Most akkor hogy is van ez?


2011. okt. 29. 17:20
 1/5 anonim válasza:

Én eddig azt figyeltem meg, hogy általában olyan sorrendben teszi ki az adott ember ismerőseit, amennyire aktívak voltak azzal az emberrel kapcsolatban.

Tehát az adott ember posztjaihoz többet szóltak hozzá, vagy csak több "tetszik"-et nyomtak.

Ezt figyeltem eddig meg, de lehet hogy tévedek.

2011. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem tök random
2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szentem csak igy talaomra rakja
2011. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :))
2011. okt. 30. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy véletlen.Azt teszi ki akit a legtöbbször megnéztél illetve ez visszafelé is így van.Nekem szinte mindig ugyanazok vannak ott és érdekes módon jórészt ők a barátaim is.
2011. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!