Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonnál ingyen facebook?

Vodafonnál ingyen facebook?

Figyelt kérdés
Az oldalukon azt írják, hogy ha valaki rendelkezik valamilyen internet "csomaggal", akkor a facebookot ingyen használja... Na most, én feltöltőkártyás vagyok, és nekem csak egy olyan megoldás lenne, hogy ún. internetjegyeket vennék, és azzal interneteznék, szóval valamekkora adatforgalomnál vagy nem tudom veszi le a pénzem, szóval amennyit netezek, annyit fizetek, nem havidíjas, stb... Na most az a kérdés, hogy ha "előfizetek" egy ilyenre, ami ugyebár csak akkor fizetős, ha használom a netet, akkor már internet előfizető vagyok, így ingyenes a facebook, szóval van netem, de nem használom, így ingyenes, és emiatt használhatom ingyen a facebookot... Valamikor be fogok menni, csak érdekel, hogy valaki próbálta-e így, vagy hogy egyáltalán érdemes-e megpróbálni... Köszi:)
2011. okt. 29. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem tudsz trükközni. Csak bizonyos csomagokkal működik.
2011. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem. Logikus, hogy bárkinek lehet. És mivel feltöltősre csak ez az egyfajta internet van, így csak így lehet..

[link]

És ha lejjebb mész, van egy próba, a valamilyen hobbi opció, amivel ingyen ki lehet próbálni a netet, 100 mb adatforgalomig... És írja is, "Ha nem rendelkezel internet eléréssel telefonodon, akkor próbáld ki most díjmentesen,kockázat és kötöttségek nélkül a MobilWeb Hobbi opciónkat, vagy válassz bármelyik fentebb felsorolt csomagunk közül, és máris kedvedre oszthatod meg élményeidet a Facebookon, adatforgalmi keretedet pedig arra használod, amire csak szeretnéd, a Facebook használata nem csökkenti azt." Szóval akkor megrendelem ezt ingyen, és nem használom le?:D

2011. okt. 30. 10:38
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy csak 30-asoknál van ilyen.
2011. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de a vodánál is, ha előfizető vagy netre... Na bementem ma, volt ilyen napijegyes, hogy egy nap 150, ha felmegyek a netre, de azt választottam h havi 1000 ft levonnak az egyenlegemből, és kapok 100 megát, és a facebook ezt nem csökkenti, szóval emellett még netezhetek is...
2011. okt. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!