Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » World of Warcraft: Miért jó a...

World of Warcraft: Miért jó a Tauri?

Figyelt kérdés
Van ez a World of Warcraft nevű játék és szeretném megtudni miért tartják annyira jónak. Remélem van itt valaki aki játszott vagy játszik rajta.
2011. okt. 30. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint a WoW (eredetin nem tauri) lenyűgöz a látvány világával a változatos tájaival és élővilágával a sokoldalúságával.Egyetlen másik MMORPG sincs ami olyan sokoldalú lenne mint a WoW.


Röviden így tudnám jellemezni.Jó most lehet jönni RoM-al,Cabal-al,GoA-val és a többivel hogy azok is vannak olyan jók,változatosak,nyújtanak annyit mint a WoW.Ha valaki ezt állítja az nem játszott igazán a WoW-al max bele nézett.


Jó,nem mondom hogy mindenkinek tetszeni kell elvégre miért ne tetszhetne valakinek jobban a GoA mint a WoW vagy bármi más.De én ezt így látom mert régen én sem értettem mi tetszik az embereknek a WoW-ban,ki is próbáltam a 10 napos trialt nem jött be.Majd most hogy ingyenes lett lvl20-ig megint adtam neki egy esélyt és megfogadtam hogy lvl20-ig felviszek egy karit.Végül nem kellett noszogatni érte mert miután átjutottam a következő területre alig bírtam abba hagyni,minél jobban haladtunk előre annál jobban magával ragad.Legalábbis engem magával ragadt.

2011. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó csak nem volt válasz semmire :)
2011. okt. 31. 02:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor mondok konkrétumot:)

Ami lenyűgözött a WoW-ban az-az hogy kalandozhatunk,harcolhatunk víz alatt,vízen,földön,levegőben mágiával,varázslattal,szúró vágó fegyverekkel,lő fegyverekkel,állatokon,gépeken,gépekben ülve.A bejárható terület hatalmas és rendkívül változatos,az élővilága színes gondolok itt arra hogy találkozhatunk különféle madarakkal,férgekkel,csúszómászókkal vad élőlényekkel amik feldobják a tájképet.Nem ismerek még egy MMORPG-t ami ennyire változatos sokoldalú lenne.


A legjobb ha ki próbálod,adsz neki egy esélyt eredetin.Ha neked nem jön be akkor úgy sem tudunk olyat mondani amivel meggyőznénk,csak annyit tudok mondani hogy ne a tört szerverek alapján próbáld megitélni mert tört szerveren nagyon fapados a hangulat.

2011. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez volt a cím: World of Warcraft: Miért jó a Tauri?

Szerintem félreértetted mert nem azt kérdeztm miértjó a wow hanem azt hogy miért jó a Tauri wow szerver!?

2011. nov. 3. 13:01
 5/13 DealeSense válasza:
A tauriban az nagy háttérrel rendelkezik, magyarország top 1 szervere, és ami a legfontosabb, jómagam sem tudom hogyan, de minden bugot megjavítottak. Kiküszöbölték a resilience bugot is, ebből kifolyólag olyan, mintha ingyen játszhatnál eredeti szerveren. Ráadásul nagy a létszáma. Telis televan PvP-vel, és Pve-vel egyaránt. Én személy szerint gyűlölöm, mert én TBC párti vagyok, de lenyűgözött az ottani GM-ek és adminisztrátorok szaktudása. Csak ez kiszívja az emberből a lelket. Semmi szabad idő. Csak a WoW, a WoW, és a WoW. A taurinak ebben rejlik legnagyobb sikere. ;)
2011. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés kiegészítéséhez ezt írtad:


"Van ez a World of Warcraft nevű játék és szeretném megtudni miért tartják annyira jónak"


XD LOL

2011. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

ki mondta hogy jó a tauri ? XDD oda megy a sok noob kisk*csög 10-13 éves kisgyerek akiknek nincs pénzük az eredetire.. ha valami igazán jót akarsz és nem vagy kis 10-13 éves kisgyerek akinek a szüleje tartja a f*szát akkor menj eredetire. ja meg ez hülyeség főleg taurin hogy "ingyen játszol eredetin" pf hogy ez mekkora baromság :'DDD én besírtam rajta.. hol tart a tauri? 3.3.5a

mióta is? egy éve? persze hogy mindent kijavítottak arra a patchre. de onnan lefagytak ;) tovább nem fognak jutni, arról nem beszélve hogy szerintem nem javították ki a bugok felét sem :// ha felnézel eredetire, minden nagyon más. még ezek az apró dolgok is, hogy pl amikor ütöd az ellenséged akkor akkor sebzel amikor tényleg vizuálisan megütöd az ellenséget, nem utána és nem előtte.

meg az is, hogy át ugrasz egy kerítést akkor nem megy át rajta a peted, vagy az ellenség ami támad téged, hanem megkerüli.



ezektől igencsak távol van a tauri ;) ja és míg a tauri éli az életét 3.3.5a-n addig az eredeti mindjárt 4.3-ra jut ;) tényleg olyan mintha eredetin játszanál komolyan...

2011. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DealeSense válasza:
62%
Akkor valószínűleg, te még nem játszottál Taurin. A leírtjaim 100%ban valósak. Az írásod alapján vagy buta, vagy "10-13 éves kisgyerek" vagy. Igen, minden bugot kijavítottak. Az pedig aprólékos beállítás, hogy a pet megkerülje. Azt külön kell beállítani.:) De mindegy, erről nem nyitok vitát, 65%ban adsz helyes válaszokat, ez roppant alacsony arány, de azért köszönöm a hozzászólást, és, hogy "besírtál" a tényeken.:)
2011. nov. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
tényeken? :DDD hogy ne játszottam volna taurin.. csak egy szó illik rá hogy szar :D ennyi csak. te nem játszottál még eredetin ;)) taurira az megy akinek nincs saját keresete (magyarul 10-14 éves) illetve az aki nem tud angolul.. innentől kezdve nem tudom ki a 10-13 éves úgyhogy te nekem csak ne pofázzál ;) majd ha jössz eredetire, és tudod mi az igazi wow majd akkor beszéljünk ;) aszongya kijavították az összes bugot xDDD ezt a fos dumát... nembaj végülis hogy eredetin is van pár bug, azért a tauri valószínű, hogy előbb jár az eredetitől nem? ;-DD kicsit nézd már meg a tényeket és nőj fel:D egyébként lehet te nyalod mások seggét a %-okért itt gyakorin, de én nem szoktam foglalkozni vele, ugyanis sok ember van aki nem bírja elfogadni vagy egyszerűen csak nem tetszenek neki a tények ;) például te..
2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg jó nagyon okos vagy.

1 (de nemis ez a legfontosabb) taurin is minden szöveg angol.

2 Nem tudom neked "10-13 éves kis pö**ként" volt-e saját fizetésed -.-

3 Nem tudom ki hogy van vele de én nem fogom megvenni az alapjátékot a Burning Crusadot, a Wrath of the Lich King-et és rá a Cataclys-met, és nem fogok 2 havonta 8 ezer Ft-ot egy JÁTÉKRA költeni. Ember ez egy játék nem ebből áll az élet. Én is szeretem a WoW-ot de hogy (ha lenne) fizetésem akkor sem erre ba**nám el a fél fizetésem.

Persze aki megteheti...

2011. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!