Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet vissza mondani...

Lajos1614 kérdése:

Hogyan lehet vissza mondani vodafone mobil netet?

Figyelt kérdés
Még hűségidőn belül vagyunk! Mennyit kell kb fizetni hogy megszüntesse az ember és mi a menete??
2011. okt. 30. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy összeget kell kifizetni kötbér címén. Olvasd el a szerződés szövegét.

Egyébként miért akarod lemondani? Nekem név éve van, néhány hónapja hosszabbítottam. (Hotspottal használom, laptopon).

2011. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*négy éve
2011. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert közbe most lett bekötve egy kábeles net és ezt meg úgyse tudom használni mert decemberbe megyek németországba és ott inkább a wi-fi-t használnám
2011. okt. 30. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Az csak a te szerződésedben van benne, hogy mennyit kell fizetned, de általában a hátralévő díjakat egyben legalább, de inkább többet...
2011. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató, melyik csomag és mennyi idő van még hátra? Egyébként elég sokat kérnek.
2011. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy azt nem tudom hogyha tényleg ilyen sok lenne a megszüntetése akkor hogy lehet-e használni kint németországban??
2011. okt. 30. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt is a szolgáltatód fogja megmondani...
2011. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!