Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltek facebookról?

Töröltek facebookról?

Figyelt kérdés
Tegnap este még fent voltam facen. Ma ahogy próbáltam fellépni már nem engedett. Egyik ismerősöm megnézte az adatlapom és azt írta ki neki, h jelenleg ez az adatlap nem elérhető. ilyenkor mi van?? ugyan arra a címre nem is hagy regisztrálni:S
2011. okt. 31. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem töröltek. A jelenleg nem elérhető azt jelenti, amit ír. Épp, a megnézés pillanatában nem lehet az adatlapot betölteni (általában azért, mert valami gond van a szerverén). Várni kell, órák vagy 1-2 nap múlva pedig megint elérhető lesz.


Ezért felesleges újraregisztrálni, és nem is enged mert a profil létezik most is.

2011. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, remélem jó lesz
2011. okt. 31. 20:51
 3/7 anonim válasza:
15%
töröltek.
2011. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak is ez van most a face-ével. Honnan tudod hogy téged töröltek?
2011. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem törölték, csak rögtön ez ugrik be amikor nem tudsz belépni. De ki van írva hogy pillanatnyilag nem elérhető, ami azt jelenti hogy az adott pillanatban nem megy, de amúgy semmi baja. Velem is előfordult már hogy kiírta ezt, és volt hogy 1-2 óra múlva, volt hogy másfél nap múlva, de amikor be lehetett lépni akkor ismét ment tovább normálisan.
2011. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 curse000 válasza:

Színész zenész!

Tegnap este óta én sem érem el facebook-ot ugyanezen okok miatt.

Az adatlapomat meg mások nem érik el.

Próbálkoztam reggel leresetelni a password-öm, de nem érkezett az emailcímemre semmiféle kód.

A kérdésem: Szerintetek nagyon elmókoltam mindent azzal, hogy password resettel próbálkoztam, vagy ettől függetlenül nem lesz semmi problem és a karbantartás után be fogok tudni lépni? (végülis, ahogy írtam fentebb nem kaptam kódot, tehát mintha nem is érkezett volna meg hozzájuk a jelszó resetelő "kérelmem") 1-2 nap a karbartartás? Csakhogy mennyi idő után toporzékoljak az FB Support-nál. Köszi a válaszokat.

2011. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megjavult:D igaz egy napig nem tudtam belépni, de már jó, és ugyan olyan mint volt. kicsit megijedtem:D
2011. nov. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!