Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a hotmail címemet....

Letiltották a hotmail címemet. Van rá még esély hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

Beszereztem valahogy egy spam vírust, és a hotmail letiltotta az e-mail címem, mert spamolok...

Közölte velem hogy töltsek ki egy kérdőívet, és akkor visszaállítják a fiókom, de ritkán írok mailt, ő meg ilyeneket kérdezett, hogy mi volt az utolsó 5 tárgyrésze, meg a címzette... honnan a frászból emlékezzek rá? :D

Egyszóval elbuktam rendesen a kérdőívet, kétlem hogy visszaállítanák a fiókot automatikusan.

Ilyenkor lehet valamit tenni még?

közel 8 éve használom a címet, mindenki azt ismeri, tehát elég gáz hogy elvesztettem :S


2011. nov. 1. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. mióta vagy letiltva és mikor írtál a supportnak?
2011. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy 1 hete tiltották le, kb. a 2. napra a tiltásra írtam nekik. Azóta nem történt semmi.

Ráadásul még ha vissza is kapom, nem tudom eredeti formájában-e, mert még msn.com a vége :(

2011. nov. 1. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia légy türelemmel az ismerősömnek is letiltották spam olás miatt kb 4 hónapig nem tudtunk belépni sehogy

majd az ismerősöm megkért hogy próbáljak az Ő nevében írni a szuportnak ,megadta a jelszót írtam és kb 4,,5 nap

elteltével feloldották


Ezzel az üzenettel

Fiókját aktiváltuk windowslive.hu csapata

vagy valami hasonló

2011. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!