Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg lehet regisztrálni...

Tényleg lehet regisztrálni NCore-ra SMS küldéssel? És ha igen akkor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Sokan visszaélnek ezzel, és olcsó sms-ek hirdetésével reklámozzák a regisztrációt. Három baj van vele: 90-es szám nem lehet olcsó, és 40,120 forint helyett 2000 forintot húz le. Másrészt a pénzedért cserébe nem kapsz semmit. Harmadrészt pedig nincs a nCore-hoz köze ennek, oda csak meghívóval lehet bekerülni, és csak úgy ha egy ottani tag a hivatalos és ellenőrizhető módon támogatja őket.
2011. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tamasoft ***** válasza:
Csak meghívással lehet bekerülni, a nagyon-nagyon ritka free időszakok kivételével. Szóval a válasz: nem lehet SMS-sel regisztrálni.
2011. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a gyors válaszokat:) akkor oda se kerülök be egy hamar :/
2011. nov. 1. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha bentvagy akkor is érdemes Seed szervert bérelni, ha nincs atom brutál neted. És az is pénzbe kerül.
2011. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"The only way to access this website is through open registrations or by use of an invite code.

We DO NOT sell invites on any kind of sites like Facebook/Google+/Twitter/etc."


Ha valaki nem tud ennyit elolvasni a főoldalon, akkor nem mondom, hogy megérdemelte, de nem bosszant, hogy lehúzták az embert. Csak az zavar, hogy valaki ebből megszedi magát.

2011. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már bocsáss meg hogy még nem tudok angolul mivel idén kezdtem... csak hogy tudd németes vagyok azért nem értetem mi van ki írva.
2011. nov. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!