Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire veszélyes antivírus...

Mennyire veszélyes antivírus program nélkül netezni?

Figyelt kérdés
úgy , hogy csak az ismert oldalakat látogatom ? illetve torrentezek , de ott is nagyrészt csak filmeket töltök
2011. nov. 1. 17:11
 1/10 anonim válasza:
Nagyon.
2011. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heckler ***** válasza:
Semennyire. Tíz éve netezek rezidens vírusirtó nélkül.
2011. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Takarítót használj mindenképp naponta(pl ccleaner ami ingyenes).

Ha vágod a gépet és ésszel teszed, akkor lehet.

2011. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálod, akkor nem lesz gond. Tűzfal és op.rendszer+böngésző biztonsági frissítések fontosabbak. Egy MSE azért nem árthat.
2011. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Évek óta nem használok semmilyen virusírtót.
2011. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat!
2011. nov. 1. 17:32
 7/10 CactusClone ***** válasza:
Legyen eszed, ne netezz vírusirtó nélkül, ha Windowsod van, pláne, ha torrentezel is! Inkább legyen a gépeden valami ingyenes, de ismert, vagy 30 naponként újra feltett, mint semmi. Aki szerint semmi bajod nem lehet, mert ő is már évek óta antivirus nélkül netezik, felelőtlen. El tudom képzelni, hogy az ő gépük már régen egy zombi, ami a neten garázdálkodik, ők meg nem is tudnak róla.
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Heckler ***** válasza:
CactusClone - szakértő úr, el tudod nekem magyarázni, hogy én, mint rezidens vírusirtót soha az életben nem használó ember, hogyan kaphattam el vírust anélkül, hogy tudnék róla? Köszi.
2011. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Cactus : a másik meg pont ezaz , a 30 napos próbaidős ingyenes szarok semmit nem érnek ( szerintem ) meg a gép memóriáját is csak eszik , eddig smart security-m volt de nem rég szart be az is mert a 2016 ig jó serial mégse jó , mivel jó páran azt használták , és most eset cég is észrevette ( gondolom ) , röviden : meguntam a vírusírtóval való baszakodást
2011. nov. 1. 18:42
 10/10 CactusClone ***** válasza:

1000 forint havonta sok egy normális vírusirtóra?


Heckler, nem állok le veled vitatkozni, mert szimplán ostobaság vírusirtó nélkül netezni.

(No meg azért sem, mert 1992 óta foglalkozom számítástechnikával hivatásszerűen, de ezt csak mellékesen jegyzem meg.)

2011. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!