Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mi alapján írja...

Facebookon mi alapján írja ki, hogy kit ismerhetek?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam, és még nincs egyetlen ismerősöm sem, de a kit ismerhetekben felsorolt pár embert, mi alapján?
2011. nov. 1. 19:48
 1/6 anonim válasza:
Hogyha van 100 ismerősöd, és abból egy bizonyos személy ismerőse a 100 ismerősöd akár felének is, akkor őt már ismerheted. Remélem megértetted. :)
2011. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, értem, de nekem még nem volt egyetlen ismerősöm sem, mégis kiírt egy csomó embert akit ismerhetek.
2011. nov. 2. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán közös város alapján vagy ilyesmi.Mnnyire töltötted ki az adatlapod?
2011. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Iskolát, várost, semmi ilyesmit nem írtam ki. Csak születési évet, meg e-mail címet.
2011. nov. 2. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeket az embereket ismered is egyébként?mert akkor az email a hunyó.Vagy az lehet h velük már leveleztél ezen az emailen és így bekerültél a lehetséges ismerősök "listájára".De az is lehet h egyszerűen csak ugyanakkor születtek v ugyanúgy freemailesek,gmailesek stb.Ez egy kissé vicces megközelítés a "problémádról"

[link]

2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, asszem tényleg az e-mail cím alapján lehetett, mert kaptam mindig körleveleket ezektől az emberektől. :)
2011. nov. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!