Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Internet nem müködik de...

UPC Internet nem müködik de miért?

Figyelt kérdés
A Kommentbe írom le a kérdést, mert valami "trágárságszűrő folyamatosan belémkőt.."
2011. nov. 1. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Huzd ki a modem tápegységét várj 1-2percet majd dugd vissza és menni fog.Nálam ez mindig megszokta oldani a problémát
2011. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jó a UPC, rádugtam UTP Kábelt a modemre, a másikfelét a gépbe és elvileg mennie kéne, de nem megy.. raktam routert, lejelszavasztam géppel kikerestem megtaláltam, rámegyek nincs internet kapcsolat, már felhívtam öket sokszor, egyszer kijöttek modemet cserélni.. de akkor se ment, és még ők se tudják hogy mi a baja.. egyszerüen hihetetlen, valakinek egyéb ötlete?
2011. nov. 1. 19:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt is mondták a UPC-sek.. kihúztam vártam 2 percet és akkorse megy.. és ezért fizetem a szolgáltatást?
2011. nov. 1. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
még ők se tudják,hogy mi a baja ?
2011. nov. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen tiszta szánalmas! Ki hívtam öket, nem tudják miért nem megy
2011. nov. 4. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy tönkre ment a hálozati kártyád.
2011. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgyan ezt mondták ők! De akkor az lenne a kérdésem otthon, miért megy az internet? UTP kábelel ment , s wi-firől is, de az T-Mobilos net, ez meg a másik lakásban van UPC..
2011. nov. 5. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!