Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kitörölni a...

Hogyan lehet kitörölni a Facebook-on a megadott munkahelyet az adatlapról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 15:06
 1/4 themaki1333 ***** válasza:

[link]

vagy ha a link nem működik akkor

Rámész az adatlapodra -> info -> (kikeresed ezt a címet): Munkahelyek és tanulmányok és pont ahova ez kivan írva jobb oldalt találsz egy olyat hogy: Szerkeszt.. Katt rá és kész ott is vagy! ;)

2011. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Addig eljutottam, de ha a szerkesztésre megyek, akkor bejön, hogy beosztás, meg ilyesmi, a megadott munkahelyet meg nem tudom kitörölni, mert ha rámegyek, akkor bejön az oldala a cégnek a facebookon. Egyszerűen nem tudok odakattintani és kitörölni, mint egy egyszerű szöveget.
2011. nov. 2. 15:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Addig próbálkoztam, míg végre rá nem jöttem, hogy mire is kell kattintani. Nem volt egyértelmű, de a lényeg, hogy megoldottam. Köszönöm!
2011. nov. 2. 15:46
 4/4 themaki1333 ***** válasza:
;) bocsi ha nem egyértelműen fogalmaztam :D csak nem mindig szeretek konyhanyelven beszélni :D
2011. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!