Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha belépek a 'D' helyi lemezem...

Ha belépek a 'D' helyi lemezemre, mindig kiírja, hogy "advanced filter and codec pack" vmi telepítése. De nem tudja feltelepíteni. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
mert kiírja h "error 1309. error reading from file: C:\\\\WINDOWS\\\\installer\\\\program files\\\\filtercodecpack\\\\QT\\\\quicktime. Ico. Verify that the file exists and that you can access it. "
2009. máj. 6. 15:15
 1/5 anonim válasza:

Az egy elég átfogó Codec pack, van benne FFDshow, Haali enkóder/dekóder, LameDrop.

Javaslom hogy pucold le a gépről.

Windows Installer Cleanup tool használható erre a célra. Az egész codec pack-et távolítsd el a gépről.


Nekem bevált:)

2009. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Akkor mit is kell csinálni egyszerűbben?
2010. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
[link] <-- innen letöltöd a Windows Installer Cleanup toolt, majd annak segítségévéel letörlöd a codec packot. Rem így világosabb:) ha nem, majd írsz:)
2010. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jah kösz!

Én úgy csináltam meg, hogy volt két kodek pack gépen, letölöltem az összeset, és letöltöttem egy újat és feltelepítettem.

Szerintem az volt a hiba, hogy kiütötték egymást.

De ez csak az én tippem.

Mindegy mostmár jó a gépem és ez a lényeg.

XD

2010. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

:D

A lényeg h megoldottad és mostmár minden ok ;)

2010. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!