Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell alapértelmezetté...

Hogyan kell alapértelmezetté tenni?

Figyelt kérdés
Mozzilla firefox-ot használok régóta, de ma feltelepítettem a google-chrome-ot, most ez let az alapértelmezett böngészőm, aznban én a firefoxot szeretném azzá tenni.Ahogy feltelepítettem a chrome-ot azonnal az lett az alapértelmezett.A firefoy meüjében enm találtam olyan beállítást, a chrome-ból pedig nem lehet kiszedni.Mit tegyek?
2011. nov. 3. 20:27
 1/5 2xSü ***** válasza:

Firefox > Beállítások


Haladó > Általános fül > Indításkor ellenőrzés… + Ellenőrzés gomb.


(A Chrome telepítésénél amúgy rákérdezett, hogy alapértelmezetté akarod-e tenni.)

2011. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen windowsod van??
2011. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozilla; Eszközök; Beállítások; Haladó fül; ezen belül Általános fül és itt lent beállíthatod.
2011. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mykkka válasza:

Eszközök menü, Beállítások, ott a Haladó lapon (utolsó) az Általános, ott a alap alsó felén, lentről a harmadik, "Induláskor ellenőrzés..." melletti "Ellenőrzés" gombra kattintva, ha nem ez az alapértelmezett, felajánlja, hogy azzá teszi.

A FF más verziójában ez elvileg eltérhet, de azt hiszem, egy ideje már így van.

BM

2011. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, szuper, köszönöm a segítséget!
2011. nov. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!