Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lájkoltam néhány lájkolós...

Lájkoltam néhány lájkolós oldalon idézeteket, szövegeket, ilyesmiket. Már nagyon sokat és azokat szeretném visszavonni, de van olyan amit nem tudok, mert már törlődött, de az én adatlapomon mégis ott van. Azokkal mit tudok kezdeni h eltűnjenek onnan?

Figyelt kérdés
és rájöttem h feleslegesen lájkoltam őket.:D és szeretném törölni mert az adatlapon ott van h érdeklődési kör.. és kb 1500 oldal van.:D amit lájkoltam..:D tudom nem vagyok normális.. tudom:D valaki tud segíteni ebben? Mert új profilt emiatt nincs kedvem csinálni :)
2011. nov. 3. 23:00
 1/2 anonim válasza:
a megosztás jobb sarkában ha odaviszed a nyilad megjelenik egy X arra klikk :)
2011. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ööö. egy kicsit bővebben kifejtenéd..? :) mert én nem találok sehol olyat..:)


rámegyek az adatlapomra.. az infós részre...

ott van, hogy : Activities and Interests


és ott hogy további oldalak.. :) és ott vannak idézetek, honlapok, stb.. és pl amit a [link] lájkoltam valami szöveget, de az oldalról már törölték.. azt hogy vonom vissza..? mert meg sem jelenik, ha rákattintok.. remélem érthető..:O :)

2011. nov. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!