Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek beírjam?

Szerintetek beírjam?

Figyelt kérdés
Van egy blogom. Gondoltam hogy oda írom az elérhetőségeimet. A telefonszámot szerintetek oda írjam?
2011. nov. 3. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha sok az ellenséged... :D
2011. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ajánlott, mert elégé megnő az esélye, hogy idióták fognak veled szórakozni
2011. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elég a neved meg a mailcímed sztem
2011. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs egyetlen egy ellenségem se. A blogom nem túl híres szóval azt a pár idiótát le lehet rendezni. Azért akartam ezt is megadni mert ha elfelejtem nézni hónapokig a mail-emet (gyakori) akkor legyen telefon is. Amúgy a teljes név is kell? De az minek mert van nicknevem meg az e-mailembe benne van a teljes nevem. Szerintem azt nem írom külön. De a telefonról igazából arra vagyok kiváncsi hogy pénzügyileg vagy ilyes valahogy vissza tudnak-e élni vele?
2011. nov. 4. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy visszaélnének vele.
2011. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Igazából én úgy gondolom hogy ha valahogy visszaakarnának vele élni akkor miért az én napi 40-50 fős látogatottsággal ellátott blogomon tennék miért nem csak rákeresnének hogy pl. kosárlabda oktatás budapesten és máris ott van az edző száma. De azért kösz hogy megnyugtattatok!
2011. nov. 4. 00:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Hidd el nem szabad egy email cím bőven elég !

De ha már blogot indítottál akkor az a legkevesebb hogy naponta 1x felnézel :))

2011. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De miért nem szabad? És az e-mailem nem nézem meg hónapokig. A blogon naponta új bejegyzések születnek.
2011. nov. 4. 01:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tanácsos manapság telefonszámot csak úgy megadni, mikor a "Trollkodás" olyan nagy divat, főleg a fiatalabbak körében. Nem tudom milyen témájú a blogod, de csak akkor írd ki a teljes neved (vagy az e-mail címed, amiben szerepel a teljes neved), ha tényleg nem zavar, hogyha valaki elkezd zaklatni. Mondjuk poénból megadogatja különböző helyeken a telefonszámodat, és aztán majd téged hívogatnak akaratlanul is.

De ha meg is adod a telefonszámod, előtte mindenképp ellenőrizd le, hogy a szolgáltatódnál milyen adatok közölnek rólad. (Mert valakinek a mobilszáma alapján a címét is simán kidobta a telefonkönyv)

A te döntésed mit írsz ki, de gondold át a dolgot!

2011. nov. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!