Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állítsam át a Chromenál...

Hogy állítsam át a Chromenál az alapértelmezett keresőt?

Figyelt kérdés

A Google volt, de valamiért átállította magát a Yahoo!-ra. Rengetegszer állítottam vissza, de ha kitörlöm az előzményeket, utána visszaáll megint a Yahoo!-ra. :@ Nem tudok már mit csinálni... Ki is töröltem a lehetőségek közül, de akkor is ott lesz újra.


Mit tegyek?


2011. nov. 4. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
a chrome ilyen téren (is) egy elég elcseszett valami,ezzel már én is dzsúdóztam,de majd talán jön valaki aki tudja,hogy mit kell tenni vele
2011. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi a segítséget.


Második válaszoló: igen, ezt írtam, így már próbálkoztam, de csak átállt, miután töröltem az előzményeket.

2011. nov. 4. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt: Beállítások, Alapok, Keresés: Keresőmotorok keresése. Itt állítsd be a Google-ra.
2011. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, aki más böngészőkhöz szokott, nehezen szokja meg a Chrome Csavarkulcsos menűkeresését. De érdemes tanulmányozni és kipróbálni a beállításokat.
2011. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 willy1111 válasza:
Nekem nincs is a lehetőségek között a google keresőmotor
2014. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Három vonal alatt, Beállítások, Keresés. Itt állíthatod be.
2014. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!