Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google chrome vagy a mozilla...

Google chrome vagy a mozilla firefox a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:59
1 2 3
 11/24 Heckler ***** válasza:
100%-osan működik, és ha letölt száz reklámot, az lassít, nem az, ha blokkolod.
2011. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor néz utána fórumokba is miért panaszkodnak az adblock-ra,ha már tapasztalat hihetetlen.. Talán úgy érthetőbb lesz a dolog :)
2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Operát nem akarom alkalmazni mert az nagyon rossz volt egyszer.Nagyon lassan jött be minden,valamikor be se jött.Visszatettem a mozilátt semmi gond nem volt.Csak most egyre több embernél,ismerősnél,barátnál a google chromot látom,hogy azt használják..Úgyhogy szerintem most kipróbálom azt.Holnap újra lesz telepítve a gép azért kérdezem.
2011. nov. 4. 17:28
 14/24 anonim ***** válasza:
17:20: Kevered a Chrome-hoz írt porttal vagy a másik -- szintén Chrome-os -- vetélytársával. Azok tényleg gázosak mindketten. Az eredeti nem lassít, és fog mindent, amit kell, ha rendesen be van állítva. Nem véletlenül a legnépszerűbb firefox kiegészítő az összes létező közül.
2011. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Rootkit para ellen meg ott a Chromium.
2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Góógl Króm
2011. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Kedves 17:28-as, mit szerettél volna ezzel mondani? Én ezt nem értem. Van Chrome-utánzat is?
2011. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
régen mozillát használtam, előtte chromet, de valami oknál fogva a chrome-ban nem jött be egyetlen egy oldal sem így váltottam mozillára, de gondoltam egyet és letöltöttem a chromet és megint azt használom. szerintem jobb
2011. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Comodo dragon sokkal jobb mint a google chrome. (alternatíva)
2011. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Chrome!!!! Egyértelmű!!!!!!!
2011. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!