Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan igazolhatott vissza az...

Hogyan igazolhatott vissza az akit én nem jelöltem meg? (Facebook)

Figyelt kérdés
Még a héten történt. Bejelentkeztem és látom hogy két számomra ismeretlen ember visszaigazolta hogy ismer. Meglepődtem mert nem ismerem őket de vannak közös ismerőseink. Egy közeli településen laknak. Az előzményeket is megnéztem hátha véletlenül én nyomtam félre de semmi. Ezért megváltoztattam a jelszavam meg az e-mailem mert talán feltörték az accom. Van valami lehetőségem megnézni hogy mikor lettek megjelölve valahol? Lehet ez ügyben írni a Facebooknak? És ha igen akkor hol?
2011. nov. 4. 23:16
 1/2 anonim válasza:
öö szerintem ez valami vírus lehet, mert valamelyik ismerősöm is kiírta nemrégiben, hgoy miért jelölnek olyanok vissza akiket be sem jelöltem.
2011. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na csak ez hiányzott :( Idén Júliusba volt szervizbe a gépem remélem ha valóban vírus akkor megtalálja az Avast. :( Tudsz még valamit erről a dologról?
2011. nov. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!