Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszakad az internet, ötletek?

18fasd kérdése:

Megszakad az internet, ötletek?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot realtek pcie fe family controller háló kártya van benne, a probléma az lenne, hogy 2-3 percenkét megszakad a net, majd vissza is csatlakozik, de így lehetetlen letölteni, a régi laptopon, és az aztali PC-men sincs semmi probléma a nettel. A modemem DSL 360 R, régi, szar de eddig gond nem volt vele, haverom laptopjával is ugyan így ment mint az újjal...
2011. nov. 5. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy kis infó: a driver-t a dell honlapjáról szedtem le ehhez a géphez, próbálkoztam már modem resettel, routerem nincs, win7 64bites rendszert használok, mind a régi laptopomon mind az újon és a pc-men is. Az egyetlen dolog ami eszembe jut hogy talán az új technológia miatt nem jön össze. Amikor 1-2percre van net akkor annyival tölt amennyivel kellene. Mivel csak a hardverek különböznek a régiben és az újban (esetleg a hálókártya driverével lehet még a gond), de ötletem sincs.
2011. nov. 5. 15:24
 2/3 A kérdező kommentje:
D-link dsl 360r
2011. nov. 5. 15:25
 3/3 A kérdező kommentje:
D-LINK DSL 360R
2011. nov. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!