Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifin keresztul kapcsolodom a...

Wifin keresztul kapcsolodom a netre aszt rja hogy a jelerosseg kituno es hogy 54mbs a sebesseg. De a net valojaban nagyon lassu kb 10perc mire betolt 1 oldalt. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
az 54megabit az a technológiai korlát, attol még kapcsolodhatsz egy nagyon lassu nethez
2011. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a masik gepen ahol a router van ott meg jo net
2011. nov. 5. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
54Mbit a belső hálózat (LAN) adatátviteli sebesség maximuma. Ez nem azt jelenti, hogy te az internetről (WAN) ugyanekkora sebességgel fogsz letölteni, az annyi marad amennyire előfizettél. Ha lassú, lassan tölt be az oldal, ha gyors akkor gyorsan.
2011. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen eszt eddig ertem de eddig tokeletes volt a net 600kb/s al szedtem le most meg csak 10-20kb al jon... Nem lopjak mar vagy 3 szor reseteltem... Telleg nem tudom hogy mit kene meg tennem hogy jo legyen
2011. nov. 5. 18:37
 5/6 A kérdező kommentje:
ja es a router max 150mbp re kepes
2011. nov. 5. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy miért van de megpróbálhatod az opera böngészőt telepíteni és azon van opera turbo amit ha bekapcsolsz felgyorsítja. Nem tudom hogy hogy lehet mert én mobilnetet használok és már le is lassították 30kbpermásodperc sebességre és még így is egprs el 5 mp alatt töltödik be átlagban max 10mp min 2,5 mp.
2011. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!