Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nézd meg, ki az a 10 ember...

Nézd meg, ki az a 10 ember aki leggyakrabban nézi az adatlapod?

Figyelt kérdés
Ez komoly??Ki írja hogy kik nézték leggyakrabban???
2011. nov. 5. 23:29
 1/8 Heckler ***** válasza:
41%
Hol? A nemibeteg-gondozóban?
2011. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D

remélem csak az orvos:D

2011. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez kamu
2011. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ki tudod kapcsolni.

Ha bejelentkeztél a mySpacebe akkor a beállítások fülné pipád be a private részt.

2011. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez facebook és értelmes válaszokat légy szíves csak arra lennék kíváncsi hogy ha pl.:nézegetem egy lány/fiú adatlapját képeit és ő rámegy erre a sz@rra akk. ki fog dobni engem is vagy ez is kamu mint a többi hülyeség
2011. nov. 6. 00:10
 6/8 A kérdező kommentje:
ok ok már tudom a választ nem vagyok ám olyan nagy facebookos csak kíváncsi voltam de már kaptam választ nagy nagy kamu az egész
2011. nov. 6. 01:13
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

kamu tényleg. ha megnézed a facebookos kommentjeit, már abból is látszik, írták ott is, hogy magadat fog kihozni az utolsónak, és ennyi.


(hatalmas zárójelben:ha infós zseni valaki, elméletileg fel lehet töri az oldalt, és ki lehet keresni hogy ki nézett meg. de ennek semmi köze ahhoz a lájkolgatós kivolt a 10 utolsó-s marhasághoz)

2011. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz kösz
2011. nov. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!