Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonos mobilinternet,...

Vodafonos mobilinternet, laptopon miért nem működik?

Figyelt kérdés

Asztali gépen tudom használni, csak az asztali gépem már öreg és lassú. Egy hónapja van egy laptopom (HP)szeretem, minden rendben van vele, eddig ment rajta rendesen a vodafonos net, pár napja ledobált a a netről, akkor beállítottam, hogy automatikusan kapcsolódjon, gyakran azt írja ki, hogy nincs csatlakoztatva az eszköz, pedig nem nyúlt hozzá senki. Ma reggel kapcsolódott a nethez, de a jobb alsó sarokban látható ikonon egy sárga háromszögben fekete felkiáltójel volt látható, a gép nem talál hibát. A vodafont nagyon nehéz elérni, egy ügyintéző csaj ajánlotta, hogy telepítsem újra a kütyüt (ezt is megcsináltam) aztán oda jutottam, hogy a gépem felajánlotta, hogy telepítsem újra az egész rendszert ( naná, hogy jópár dolgom elveszett ezzel a gépemről)újra telepítettem ....

Szóval valami okos dolog, hogy működjön a net?


2011. nov. 6. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
mitőlünk hiába vársz megoldást,mi max találgatni tudunk,de újra beállítani a kapcsolódást a stikkeddel, csak te tudod
2011. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, hogy ne csak én hanem esetleg más hozzá értőbb is találgasson, mert egyedül nem mentem semmire. Azzal együtt most újra telepítettem és most éppen működik, de hogy meddig azt már nem tudom, esetleg ha van valakinek tippje, hogy mi lehetett a baj azt azért szívesen olvasnám. Köszönöm!
2011. nov. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!