Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fiók problémák (? )

Google fiók problémák (? )

Figyelt kérdés
Elég sokrétű a problémám. Még régen csináltam youtube csatornát, ami egy google fiók lett. De ott a nevem nem tetszett, és nem tudtam megváltoztatni. ezért csináltam egy másikat a gmail-es e-mail címemmel, ami szintén egy google fiók. viszont az első google fiókkal csináltam egy blogot is, amit pedig nem szeretnék megszüntetni. viszont így nem tudok egyszerre blogot írni és zenét hallgatni youtube-on, mert két különböző fiókot kéne használnia. Ez nem megy, és ha írok, mindig átjelentkezik a másikba youtube-on is. Tud valaki valami megoldást? ha a youtube csatornát megszüntetem, akkor is azzal az e-mail címmel működik ez a dolog.
2011. nov. 6. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

apám ilyenkor mindig ezt mondja :

Mindenkinek annyi gondja van,amennyit csinál magának.

2011. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod megoldani, össze van kötve a juhtúró meg a gmail, nem választhatod szét. Sok más mellett én is írtam a panaszkönyvükbe de persze leszarják a felhasználót.
2011. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor marad bonyolult
2011. nov. 6. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha írsz egy bejegyzést, írd valahova máshova (jegyzettömb, word), közben hallgathatsz zenét. Aztán, mikor kész vagy, átjelentkezel, ctrl+c ctrl+v és kész :)
2011. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!