Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lopja a netem a főbérlő?

Lopja a netem a főbérlő?

Figyelt kérdés

A főbérlő lopja a netemet. Mit tehetek?


Albérletbe költözem és a diginél kötettem a főbérlőmmel 80mb-os netet,(már sajna,hogy vele)igy hozzájutott a jelszo+felh.névhez..

És előszeretettel használja a netemet,persze az én káromra..:(

Utorrentel nyomon tudom követni hogy mikor használja amikor épp felére ha nem 3madára csökken a sebességem..

Valakinek valami ötlete van hogy mit tehetnék?

Xp-m van,valahogy nem tudom a beállítások menübe lekorlátozni hogy 1xerre csak 1 felhasználó tudjon felcsatlakozni ezzal az email-el és jelszóval?és ne tudjon párhuzamossan más helyről ezekkel az adatokkal ő is fellépni..

Vagy esetleg valami programmal le lehet korlátozni?

Már keresgéltem a net-en ez ügyben de nem találtam érdemleges választ..:(

Válaszotokat előre is köszönöm..

Sajnos a jelszováltoztatás sem megoldás mert hozzá jön a csekk csak én fizetem..

Ujra meg nem szeretném kötni mert 2hete tették be és még várnom kéne 1 hónapot..:(

Nem lehet valahogy az ip címemre lekorlátozni vagy egyéb lehetőség...?

Segítsetek légyszives..

Előre is köszönöm válaszaitokat


2011. nov. 6. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy lenne rá valami lehetőség... válts jelszót, ennyi max
2011. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elég zagyván írsz,nem egészen érthető

hogy tudja ő lopni a neted,wifin jön ?

2011. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég nagy pofátlanság, ha te fizeted, mond meg neki, hogy hagyja abba. Ha látod, torrenten, hogy éppen lopja kérdezz rá, (én tuti bepipulnék) talán ettől zavarba jön, hogy lebukott és abbahagyja. Szerintem nem éri meg Jelszóváltoztatásokkal szarakodni, inkább figyelmeztesd...
2011. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van neki otthon net-e,én ugy gondolom...vagy volt és ugyanugy digisre tippelek,és ugy csatlakozhat be az én felh.nevemmel meg jelszavammal..
2011. nov. 6. 19:54
 5/8 A kérdező kommentje:
...
2011. nov. 6. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a rendőrségen.
2011. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

uTorent használhatatlan ilyen tekintetben nem értem hogy tudod nyomon követni!?

torrent sebbesége 90% függ a Seederek menyiségétől.

2011. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:06


Nem csak a seedelőktől függ a sebesség (egy bizonyos határ fölé nem megy a sebesség bármennyien is seedelik, de ez lakhelytől és internetsebességtől is függ), valószínűleg a főbérlő is torrentezik és ha ugyanazt a hálózatot használják egyszerre ketten letöltésre, akkor mind a kettőjük sebessége feleződik, vagyis fele annyival töltenek le...

2011. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!