Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki járt még rosszul azzal h...

Ki járt még rosszul azzal h összeolvadt a youtube és a gmail?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért?
2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Heckler ***** válasza:
Hogyan lehet ezzel rosszul járni? Nem kell regisztrálni, és akkor nem leszel statisztikai adat.
2011. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, de mostanra már elég sok embernek lett gmail címe.

Hogy lehet ezzel rosszul járni? Pl: elérhetetlen lesz a régi accountod, ha az egyik helyre jelentkezel be akkor automatikusan bejelentkezik a másikra stb.

Olyan szarul csinálták meg h már a 3. youtube accountot kellett megcsinálnom mert elérhetetlen a régi.

És se jelszóvisszaállítással se máshogy nem lehet visszakapni a régi mail és youtube fiókokat.


[link]

2011. nov. 6. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamit te tolhatsz el, mert spec nekem SEMMILYEN bajom nincs velük, pedig elég régóta használom őket...
2011. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom én mit ronthattam volna el, mivel a KÖTELEZŐ youtube/gmail összekötéskor vált elérhetetlenné az első yt fiókom.
2011. dec. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!