Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Nemtudok csatlakozni a vezeték nélküli halozatomhoz.Hogyan tudom meg állapitani hogy a routerem rossz
2011. nov. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem tudsz csatlakozni? Egyetlen eszközzel se tudsz? Nem is látod a hálózatot?

Akkor reseteled, csatlakozol rá kábelen és újra konfigurálod, illetve ha nem értesz hozzá, akkor megkérsz valakit. Érdemes megnézni egy telefonnal vagy laptoppal, ami más hálózathoz gond nélkül csatlakozik, tehát nincs vele baj, és ha azzal se jó az újrakonfig után, akkor egyértelmű, hogy a router a hibás.

2011. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudokcsatlakozni.Ha kiveszem az én veztékes internetemet és csak simán csatlakozok akkor nekem van internetem
2011. nov. 6. 20:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja van sok vezetéknélküli internet a környéken és sajna 1sem talál mind régen
2011. nov. 6. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszokat az antennám volt eltörve.
2011. nov. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!