Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tüntessem el? A citromail...

Kollar1000 kérdése:

Hogy tüntessem el? A citromail.hun, ,

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Az lenne a kérdésem,,,,hogy a citromail.hu-n,ha be írom a felhasználó nevet,,első gépelés után megjegyzi,,és utána már az első betű után újból ki is adja.Nos-szeretném ha nem látszana,vagyis nem dobná ki.Hogy lehet aszt elérni.Köszi a dolog sürgős lenne.
2011. nov. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor begépeled és kiadja, akkor rámész a kurzorral vagy egérrel és nyomsz egy "DEL" billentyűt...
2011. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak így ha újból begépeled, akkor megint megjegyzi, ezt meg a böngésződben lehet beállítani, hogy ne jegyezze meg...
2011. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,,de hol találom a böngészőt?? a citromail.hu.menüben?
2011. nov. 7. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

ezek a böngészők :

google chrome

mozilla

opera

firefox

explorer

na most te melyiknél kérdezed az eltüntetést ?

2011. nov. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a böngészőnél a google. képben vagyok,,az a bajom hogy a citromail-nál nem tudom eltüntetni a felhasználó nevet.Mert megjegyzi.És ott nem találok semmit arra nézve hogy hogy kell eltüntetni.
2011. nov. 8. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a Google Chrome beállításainál találod és nem a Citromail-nél. De ebben nem tudok segíteni, mert én nem azt használom...
2011. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!