Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik ismerősöm facebookon...

Az egyik ismerősöm facebookon egyszerűen eltűnt, nem találom sehol, nem tudok neki üzenetet küldeni, mi történt, és hogyan üzenjek a facebook üzemeltetőjének?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamról lenne szó, és egyébként nála is ugyanúgy van mint nálam, hogy nem talál meg, még a közös osztálynak készült zárt csoportban sem látom amiket posztol, vagy kommentel, pedig regisztrálva van, és mások látják rendesen. A facebook súgóközpontnál meg fogalmam sincs mit jelöljek meg hibának, mert ilyen konkrétan egy sincs, és sajnos nem is tudok angolul, úgyhogy nem tudom, mit csináljak, hova írjak. Segítsetek légyszi!
2011. nov. 7. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Letiltott téged. Magyarul beállította, hogy te ne láthasd őt. Velem is ezt tette régen az egyik osztálytársam.
2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tiltott le, akkor nem volt egyértelmű. Ő se lát engem, és én se őt, pedig nem töröltük, nem tiltottuk és semmit nem csináltunk egymással.
2011. nov. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!