Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ATW.hu-n kívül milyen...

Az ATW.hu-n kívül milyen ingyenes tárhely biztosító oldalak vannak?

Figyelt kérdés
olyanra gondolom amire feltölthetek egy oldalt amit csináltam

2011. nov. 7. 19:28
1 2
 1/11 djhell ***** válasza:
100%

FreeWeb

[link]

Korlátlan MySQL adatbázis szerver használat,; PHP4- és CGI futtatási lehetőség,; 500Mbyte tárhely,


Ultraweb.hu

[link]

Minden felhasználónk ingyen igénybe vehet 200 megabájtnyi tárhelyet. A tárhelyed tartalmát feltöltheted ftp klienssel az ftp.ultraweb.hu címen vagy webes adminisztrációs felületünkről.


Ingyenweb.hu - Ingyen tárhely

[link]

Ingyen tárhely mindenkinek!



X3.hu

[link]

A minőségi tárhely szolgáltatáson felül különböző web-építőkockákkal segítünk a weblapod interaktívvá, élőbbé, és sikeresebbé tenni. Az X3.hu web-építőkockák magas szinten paraméterezhetők, és egyszerűen használhatók. Percek alatt a weblapod megjelenéséhe


NewHosting.hu

[link]

ingyenes webhosting és email szolgáltatások: - 3000 MB ingyen tárhely - egyedi domain név használat - másodlagos domain név használat - reklámmentes tárhely - ispCP alapú kontrol panel - egyéni hibaoldal használat - részletes statisztikák - PHP/MySQL használat - POP3 és webmail hozzáférés - FTP hozzáférés - CMS rendszerek használata - blog és wiki rendszerek használata - spam és vírus szűrés - napi adatmentés



Ingyen tárhely

[link]

Ingyen tárhely reklám nélkül! Magyar nyelvű cpanelt adunk. Php futtatás lehetőség. Korlátlan adatforgalom.


P8 Tárhely

[link]

Ingyenes tárhely - Prémium tárhely - VPS - virtuális szerver - szerver hosting - domain


[link]

Erről a szerverről semmi tapasztalom nincs, csak nemrég találtam. Maga a szolgáltatás honlapja nem túl bizalomgerjesztő, aki megnézi, szerintem megérti miért mondom. Ez még nem is lenne baj, az viszont már annál inkább, hogy tapasztalat alapján (mivel erről nincs infó a lapon) van egy 500 fájlos limit, mely miatt nem lehet pl. nuke-t telepíteni. :(

A másik hiányosság, hogy a regisztráció után kapott mail-ben nem írják le, mi a pontos db_host és db_név. Aki kicsit rutinosabb valószínűleg ki fogja találni rövid kísérletezés után, de a kezdőkkel szemben ez azért elég nagy szivatás..

PHP: van

MySQL: van

reklám: van

Mail: van (10Mb-s postafiók + 3 sms/nap)

tárhely mérete: 50MB

fájlméret limit: nincs info

SQL szerver: localhost

SQL database: db_oldalnév



[link]

Kezdetekben BIXERVER néven futott, aztán új nevet és új (jóval erősebb) gépet is kapott a szolgáltatás, mely véleményem szerint messze a legjobb most az összes lehetőség közül. Minden van amire szükségünk lehet, gyors és üzemeltetője már induláskor olyan szabályzatot vezetett be, mellyel várhatóan elejét tudja venni a szervert elöntő warez cuccok miatti lelassulásoknak.

Érdemes fontolóra venni a honlapon most látható felhívást is, miszerint “Lehetőség van 1 Gbyte tárhelyet igényelni havonta 1200 Ft + áfa összegért.”

Szerintem ennyi pénzért nagyon jónak számít 1GB olyan tárhely, melyről biztosan nem törlik anyagainkat – én csak ajánlani tudom, mert kipróbáltam és maximálisan elégedett vagyok vele.

PHP: van

MySQL: van

reklám: van de 2 hétig kipróbálható az “eltüntetése, majd fizetni kell érte

tárhely mérete: 50MB

fájlméret limit: 1MB fájlméretig nincs limit, 1-5MB közötti fájlok feltöltése 1.5kb/sec limit, 5MB felett le van tiltva


Szerintem küldöldiek jobbak, nekem pl 000webhost.com on vannak weboldalaim és super :)

2011. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 djhell ***** válasza:
* külföldiek
2011. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik a legjobb ?
2011. nov. 7. 21:27
 4/11 djhell ***** válasza:

én személy szerint ahogy leirtam már a 000webhost.com szolgáltatásait használom... hogy miért:

1500 MB tárhely

100 GB / month bandwidth

Uptime 99%

Webes felültű ftb és online weboldalszerkesztő

NINCSENEK REKLÁMOK SEMMILYEN FORMÁBAN!!!

5 emailt kapsz

hozzáadhatsz saját domaint (pl. co.cc, cc.cc, co.tv, .tk stb...) vagy igényelhetsz tőlük subdomaint amit azonnal használhatsz, ha saját domaint használsz akkor DNS beállitása után várnod kell 1 kis időt ameddig aktiválják de ezzel is superül megy.

2 MySQL -t


Én ezt használom legalábbb 2 éve és nincs vele semmi probléma :)

2011. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 djhell ***** válasza:
magyarok közül pedig szerintem a freeweb (rég elindult és még mindig stabil + van rajta sms-ért plusz tárhely is...)magyarokkal az a baj hogy reklámos az egész :(
2011. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
000webhost nekem is bevállt eddig a profilomhoz 6 lap tartozott, de az 1iket kitörölték felhasználói feltételeik miatt, nem részletezték 1 email-ba se hogy miért. kicsit bosszant, a 6-ból csak 3 van meg, a többi csak az ftp-n volt. :(
2012. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!


Itt van még egy: ingyentarhely.eu

Csak domain nevet kell regisztrálni, a tárhely ingyenes 100 MB

2016. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vix82 válasza:

Szia!

Ingyenes szolgáltatók közül a nethely.hu-t ajánlom. 100MB dinamikus tárhelyet adnak, nincs reklám, kérhetsz ingyen domaint is. A fizetős domain végződéseket is olcsón adják és azokat is hozzá tudod kötni az ingyenes tárhelyhez.

2016. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a mai időben 100MB-vel? :D Mikor egy WP skin 30-60MB képekkel, hol a WP még, és hol van a többi TE anyagod...
2016. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vix82 válasza:
Időközben 256 Mb-ra növelte az ingyenes tárhely méretét a nethely.hu
2016. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!