Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone Mobil internet miért...

Vodafone Mobil internet miért zabálja fel a fél memóriám?

Figyelt kérdés
Ha elindítom a Vodafone Mobile Connectet és csatlakozok a netre, a gépem memóriahasználata rögtön felugrik 50%-ra, pedig semmi más program nem fut. Ez nagyon idegesítő. Mitől lehet?
2011. nov. 7. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a program miatt van. Mennyire vagy biztos abban, hogy nincsen vírus a gépeden? Esetleg még a Windows Update is futhat, ami tud kajálni memóriából rendesen. Feladatkezelőben ha a folyamatok listáját nézed, ott a Nézet/Oszlopok kiválasztásánál lehet egy memóriahasználat oszlopot kitenni, nézd meg, hogy milyen folyamat használ sokat! Ha ide beírod megmondjuk, hogy az jó vagy rossz.
2011. nov. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs vírusom, ez tuti. Az előző oprendszeremen is ezt csinálta. Feladatkezelőben megnéztem, és a Vodafone Mobile Connect használja a memóriám felét a (2 GB RAM-om van). De az a vicc, hogy nem rögtön, mert 68 ezer KB-al kezdi, és szép lassan felzabálja a többit.
2011. nov. 8. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem a Firefox csinálja ezt valami rejtélyes oknál fogva.

Kezdetben beéri kevés memóriával is, majd fokozatosan egyre többet zabál. Pedig nincs megnyitva egyszerre sok lap. Aztán egyszer csak mikor már elkezd tőle fagyogatni is, mert kevés a memória, feladatkezelőből kilövöm, újraindítom a Firefoxot, visszaállítom az előző munkamenetet és teljesen jó megint egy jó darabig.

Hogy ezt mért csinálja, az jó kérdés!

2011. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Firefox-om nekem is ezt csinálja. De a Vodasz@r sokkal gyorsabban.
2011. dec. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!