Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebookon...

Hogyan tudom facebookon visszaállítani, hogy ne az új kinézet legyen, hanem a régi?

Figyelt kérdés
Volt egy frissítés még régebben és akkor jó volt az az új, de azóta megint újabb és nem kérdezte h akarom-e, csak átállt... De a barátomnak még mindig úgy néz ki, mint a legelején. Én is olyat szeretnék
2011. nov. 8. 13:30
 1/2 2xSü ***** válasza:

Gratulálok, te vagy a 100. ember, aki feltette ezt a kérdést a Gyakorikérdések.hu-n. Nyereményed, hogy kivételesen válaszol is neked valaki. :-)


Nem lehet visszaállítani. Ez is, ahogy a Facebook összes újítása fokozatosan vezetődik be a Facebook szerverein. Idővel mindenkinél érvénybe lép az új változat. Visszaállítani a régit, arra nincs mód.


(Esetleg ha mákod van és átállsz angol nyelvre, akkor ideig-óráig még visszakaphatod a régi felületet. De nem érdemes vacakolni vele.)


Inkább nézegesd meg az újat, olvasgass kicsit utána, hogy mi mire való. Meg fogod szokni és ha kicsit utánanézel, akár még jobbnak is fog tetszeni, mint a régi rendszer.

2011. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

direkt átnéztem a kédréseket, hogy elkerüljem ezt de nem találtam ilyet, szóval bocsi :)

És köszi a választ

2011. nov. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!