Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router probléma. Az egyik...

Router probléma. Az egyik gépen van net a másikon nincs, miért?

Figyelt kérdés

TP-WR741ND Routerem van. Összekötöttem, feltelepítettem a gépem, a 192.168.1.1 címen beállítottam a dolgokat majd az USB router csatlakozón bedugtam abba a gépbe amelyikbe át akarom vezetni a netet ám itt nincs.


A saját gépemen, tehát ahol a router, modem van, ott van net, de ahova be akarom vezetni ott nincs, és mindig kiírja, hogy " a hálózati cím keresése"


Mi lehet a probléma és hogy oldjam meg ? Állítottam én már mindent a 192.168.1.1 címen de sehogy se jó- pár helyen olvastam, hogy a routeren belül kell állítani, de nekem nincs semmilyen ikon, hogy belemenjek a routerben így azon a címen állíottam. Hogy oldjam meg ?


2011. nov. 10. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Nincs véletlenül statikus IP cím beállítva a netet nem elérő gépen? (Gondolok itt arra, hogy esetleg nem a 192.168.1.0 alhálózatból van neki IP cím adva?)
2011. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hol tudnám megnézni pontosan, hogy ez van e adva neki. Ha ez van akkor mit állítsak át ?
2011. nov. 10. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Internet explorer elindítod menüben az internet beállítások rész azon belül kapcsolat fül legalsó gomb az ok és a mégse felett. Majd a proxy kiszolgálónál vedd ki a pipát(kat) és pipáld ki a legfelső jelölő négyzetet.
2011. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a proxinál nem volt pipa, és a legfelsőt pedig az autó kapcsolás részt kipipáltam de most sincsen.
2011. nov. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!