Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on hol tudom megnézni...

NCore-on hol tudom megnézni az átlagomat?

Figyelt kérdés
Mekkora átlag alatt rúgnak ki?
2011. nov. 11. 14:02
 1/4 Heckler ***** válasza:
Vedd már a fáradságot, és olvasd el a főoldalon a négy hetes hírt...
2011. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor rúgnak ki, ha nem seedeled becsülettel a torrenteket. megszűnt az arányrendszer. egyébként pedig olvasd el a wikit.
2011. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nCore-on nemrég eltörlésre került a megosztási arány, ezért nem is látod sehol. Helyette van helyezés, de ez is csak inkább afféle útmutató, mintsem szükséges dolog.

Viszont ha oda kattintasz, hogy "Aktivitás", megtekintheted, hogy mit kell még seedelni.

Viszont személy szerint azt ajánlom, hogy bár lazult a rendszer, ha tudod akkor a torrenteket töltsd vissza 1.0-ás arányig, mindenkinek érdeke, hogy legyen seed.

2011. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak most regeltem kb 2 hete, ezért nem tudtam róla semmit.De köszi a segítséget, amugy majdnem éjjel nappal seedelek, csak kíváncsi voltam.
2011. nov. 11. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!