Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » System Error- There is an IP...

System Error- There is an IP address conflict with another system on the network. Ez micsoda? Ugye nem hackelés?

Figyelt kérdés
Ugye nincs köze semmi hackeléshez? Bocsi buta vagyok az ilyenekhez. Igen angolul azért tudok valamit, csak azt nem hogy minek írta ezt ki.
2011. nov. 12. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Nem sok köze van a rendszer feltöréshez. Azon a hálózaton amelyiken a gép van, van egy másik gép aminek ugyanez az IPcíme. Egyébként én akkor találkoztam ilyennel amikor a TP link router rosszul működött és a WiFis telefonnak és a vezetékes számítógépnek ugyanazt az IP címet akarta adni. Csinálhatsz statikus IPét (tehát te állítod be a gépek IP címeit) de ha routered van és ott tapasztalod a jelenséget jobb lesz felkészülni egy router cserére ( nekem végül beadta a kulcsot a cucc )

2011. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem aggódok :)
2011. nov. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!