Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyöngyös városában hol van...

Gyöngyös városában hol van szabad wifi / wi-fi / wlan hozzáférés? (free hotspot) + helyi mobilnet kérdés

Figyelt kérdés

Talán a Fő téren tudok egyről, amelyet azt hiszem, a könyvtár biztosít. Azt nem tudom, hogy nonstop, állandóan üzemelő-e ez a hotspot vagy csak a könyvtári nyitvatartási időben működik. A funkcióbővítő városrehabilitációs pályázati pénzből készítették a Fő téri hotspotot. Nem tudom, a Gyöngyház Plázában van-e szabad wifi? Vagy a Károly Róbert Főiskola körül? Egyéb helyeken a városban?

---------------

Más. Esetleg gyöngyösi mobilinternetes tapasztalatokat is írhattok. A város melyik részén hogy működik a mobilnet? Telenor Hipernet-es tapasztalat esetleg valakinek?


2011. nov. 13. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt van egy lista róla: [link]


Három ingyenes, és három térítéses hotspotot jegyeztek be a városban. Az ingyenest szabadon használhatod, ha szerencsés helyen laksz, akkor egy külön vevővel akár otthon is foghatod.

2011. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nos, két hete mondtam le a UPC-t, mert kétlakiként Pesten csak a Telenort használom (pár hónapja Hipernet). UPC lassú és vacak volt, Gyöngyösre ritkán jövök, úgyhogy gondoltam elég a Hipernet. Eddig királyosan bevált (gyorsabb, mint az UPC), és tegnap bejött egy Gyöngyös Hotspot 4 nevű kiváló wifi is. Egy órán át engedett jelszó nélkül csatlakozni, klassz gyors volt, de nem tudom, hol lehet jelszóhoz jutni. Ez gondolom a Fő Téri, a "Fehér Házban" csapatom.
2012. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!