Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chorme böngészőnél...

Google Chorme böngészőnél hogyan lehet megváltoztatni a temp. Internet fájlok helyét (win XP-m van)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
SSD miatt? Ez engem is érdekelne, mert nem találtam ilyen beállítást én sem, pedig ragaszkodok a Chrome-hoz és SSD-n fut a rendszer (bár a hardver gyártója szerint Win7 mellett nincs szükség semmilyen extra beállításra).
2011. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na amúgy már megvan:

1. ki kell törölni a meglévő user data mappát (ahol a temp internet filok vannak)


2. A parancsikonhoz, amivel a chrome-ot indítod hozzá kell adni egy kapcsolót az alábbi módon (jobbklikk tulajdonságok):


"C:\Documents and Settings\[SAJÁT NEVED]\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --user-data-dir=d:\új_internetfiles_mappa

2011. nov. 13. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi, meglesem...

:)

2011. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!