Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetem magam a...

Hogyan törölhetem magam a Facebook-ról véglegesen?

Figyelt kérdés
Ha a törlés után másik fiókot csinálok, ugyanúgy "nyomon követnek" akkor is, ha nem kattintok hülye linkekre? (Most beleestem ebbe a hibába, de azért ne szúrjatok le!)
2011. nov. 14. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz könnyű a dolgod, sok procedura lesz vele. Aki egyszer bejelentkezett /akár akarattal, akár nem/, az már egy rohadt nagy csapdába esett, mert szinte majdnem lehetetlen a tőle való megszabadulás. Mark Zukerberg alapitó barátunk kiváló munkát végzett!

Mindennél többet mond az alábbi cikk, kérlek kövesd az utmutatóját. A lényeg, hogy a végleges törlést, megszüntetést keresd.


1./ Először olvasd el ezt:

[link]


2./ Majd kattintsál erre a linkre és kezd el a procedurát:

[link]



Akárcsak a hivatalokban, „kérvényeznünk” kell a törlést: ezt ezen a gondosan eldugott linken, amit előző válaszoló is megadott - megtehetjük.


No, jó szenvedést!

2011. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz nyomon követés illetve hülye linkek alatt?

Minden alkalmazást,amit telepítesz(ez a telepítés ez igazából rossz szó itt,mert ez nem egy szoftver,ami fájlokat telepít és a telepítőt végig kell kattintgatni, egyszerűen arról van szó itt,hogy az alkalmazás használatának jogi feltételeit kell elfogadni, tudomásul venni annak érdekében,hogy használhasd az adott alkalmazást),ha használod,akkor azt,amit csinálsz rajta,közzéteszi,ha játszol,akkor azt,ha tesztet töltesz ki rajta,akkor azt.Szerecsére az közzétételek jobb sarkában lehet törölni minden közzétételt,s az akkor már nem látszik a faladon.Ennyi.Időről időre újra és újra át kell nézni a faladat.

2011. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!