Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internetszolgáltatót...

Melyik internetszolgáltatót ajánljátok Komárom-Esztergom megyében?

Figyelt kérdés
Nemsokára Dorogra költözöm, ezért leginkább környékbeliek véleményét várom arról, hogy melyik internetszolgáltatót érdemes választani. Most T-Online-os vagyok (és amúgy meg vagyok vele elégedve), de az ott sajnos nincs. Fontos az ár/érték arány (max 6-7000 Ft. havidíj), a stabilitás, illetve a válaszidő (ergo műholdas kizárva pl. UPC). A sebesség annyira nem kritikus, 4-5 Mbps elég.Köszi a segítséget. (+előny ha van náluk TV is)
2011. nov. 14. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ajánlani aszt tudom hogy ne költöz dorogra deha már muszály akkor igérd meg nekem hogy a digit jó messziről elkerűlöd
2011. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dorogon a digit kerüld el, nem jó semmit nem ér. Én az Invitelt ajánlanám, nekem semmi bajom vele bőven elég arra amire használom. Vagy ott a Juropnet az tudtommal nincs mindenhol kiépítve, de a legtöbb helyen az van.
2011. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem eddig a digit ajánlották. Azt meg tudnátok mondani, hogy mi az alternatívák?
2011. nov. 14. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
a digi : szakadozik a net betelefonálsz hogy mégis miért nincs net hát nem nalunk van a probléma blablabla asztán 1 honapo huzavona után rájönek hogy nem vagyok értelmi fogyatékos és még is náluk van a hibba de ez csak egy a sokk közül
2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!